24 Haziran 2015 Çarşamba

KISA UZUNGÖL TATİLİBeni instagramdan takip edenler veya hakkımda bölümüne bakanlar bilirler Trabzonluyum ve doğduğumdan beri Trabzon'da yaşıyorum.Trabzon'un eşsiz güzelliği elbette ki dillere destan .Bu sebepten fırsat buldukça buradan ya da instagramdan sizleri bu güzelliklerle çektiğim fotoğraflar vasıtasıyla buluşturacağım.

Geçtiğimiz günlerde uzun zamandır gitmediğim Trabzon'un en kıymetli doğa harikalarından birinde,Uzungöl'de kısa bir tatil yaptım.Geçirdiğim tempolu ve yorucu haftaların ardından öyle iyi geldi ki bana ...Her yanı sessizlik ve huzur içinde ,görüntüsüyle de bir başka mest eden  manzarayı bırakmak zor oldu benim için.


İşte fotoğraflarla UZUNGÖL
Koruma altında olan Uzungöl gayet temiz ve iç açıcı.Hiçbir kötü yanı yoktu diyebilirim.Trabzon'a has leziz yemeklerin de tadı ayrı bir güzel olunca herşey MÜKEMMEL gerçekten!

Uzungöl Trabzon merkeze 1-1.5 saat uzaklıkta.Birçok tur ve toplu taşıma da var.Tranzon'a yolunuz düşerse ve vaktiniz varsa eğer bu şahane manzaraya şahit olma şansını kaçırmayın derim.

En kısa zamanda ki büyük ihtimalle bayram tatilinde tekrar gideceğim Uzungöl'e.Bu kez vlog tarzında videolar çekmeyi düşünüyorum.Umarım becerebilirim.

Tiny Bow'u sürekli takip etmek için instagram adresine tıklayıp takip etmeniz yeterli.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder