11 Kasım 2015 Çarşamba

M.A.C - Kinda Sexy Lipstick
Ürün inceleme yazısının giriş bölümünden merhaba :)
Ürünü detaylı bir şekilde incelemeye başlamadan önce altını çizmeliyim ki ;herhangi bir ürün herkeste birebir aynı durmaz,etki etmez ve sonuç vermez.

M.A.C'in en çok satan popüler ürünlerinden Kinda Sexy benim M.A.C'ten aldığım ilk ruj ve bitirdiğim nadir rujlardan.Bu sebeple bu ruj benim için daha bir başka özeldir.
Kinda Sexy M.A.C'in  diğer rujların da olduğu gibi sade ve şık bir siyah ambalaja sahip.Yukarıda da belirttiğim gibi popüler olduğundan bu ruja birçok muadil ürün gösteriliyor.Eğer Kinda Sexy'nin muadillerini merak ediyorsan ayrı bir yazı hazırlayabilirim senin için.


Kinda Sexy şeftali,kiremit ve biraz da kahve tonu barındıran muhteşem bir nude.Her farklı tende bambaşka duruş sergileyecektir fakat net şeftali tonunun en güzel hali.
Kinda Sexy M.A.C 'in matte serisinde yer alıyor.Haliyle matte bir yapıya sahip fakat bu senin gözünü korkutmasın.Yapısı yumuşacık olduğundan dolayı sürümü gayet kolay.Eğer dudaklarına haftada bir peeling uyguluyor ve dudaklarını düzenli olarak nemlendiriyorsan kesinlikle dudaklarını kurutmaz.
Kalıcılığından bahsedecek olursam bence gayet kalıcı bir ruj.Ruju uyguladıktan sonra gün içerisinde yiyip içmeme rağmen ruj dudağımdan kaybolmuyor.
Şeftali-turuncu tonlarını barındıran rujlara karşı hepimizin ön yargısı "Acaba dişlerimi olduğundan sarı gösterir mi?" oluyor.Ama kesinlikle Kinda Sexy dişleri olduğundan sarı değil aksine daha beyaz gösteriyor.
Kinda Sexy hakkında en en kişisel düşüncem bu rujun en çok beyaz ve buğday tenli kadınlara daha çok yakıştığıdır.Elbette ki esmer tene sahip kadınlara da yakışıyor ancak onlarda "çıplak dudak" dediğimiz görüntü oluşuyor.Çıplak dudak da bence koyu göz makyajlarının olmazsa olmazı zaten.
Kinda Sexy'i en çok bronz ve kahve tonlarını kullandığım göz makyajımla kullanmayı seviyorum.

Eğer senin de benim gibi ruj koleksiyonun çoğu nude tonlardan oluşuyor ise eminim bu ruju çok seveceksin.
Sana tavsiyem M.A.C'e gidip Kinda Sexy' i dezenfekte ettikten sonra dudağında deneyip bir süre aynayla baş başa kalman.En net kararı o zaman verebilirsin.
Merak ettiklerini yorum olarak bırakabilir ya da iletişim bölümünden dilediğin şekilde ulaşabilirsin.
İnstagram:tinybowcigdem
Bir başka başlık altında görüşmek dileğiyle HOŞÇAKAL...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder